پرینترهای مناسب برای کار در خانه چیست؟

امروزه با توجه به اینکه بیشتر ما در خانه مشغول کار یا آموزش هستیم، نیاز به پرینترهای مناسب برای کار در خانه بیشتر شده است.

شما ممکن است پدر و یا مادری باشید که نیاز به چاپ تکالیف فرزندتان دارید و یا ممکن است متوجه شوید که یادداشت برداری در یک گزارش برای سخت و آزاردهنده است و بهترین تصمیم، چاپ کردن آنها است.

دلیل آن هر چه که باشد، اگر به پرینترهای مناسب برای کار در خانه نیاز دارید، یافتن آن کار دشواری نیست. پرینترهای طی چند سال گذشته تغییرات زیادی نکرده اند؛ آنها فقط کارآمد تر و ارزان تر شده اند.

برای انتخاب پرینترهای مناسب برای کار در خانه، احتمالا در دوراهی پرینتر لیزری و یا جوهر افشان قرار می گیرید؛ اما نگران نباشد در قسمتی از مقاله به این موضوع کامل پرداخته ایم!

در این مقاله قصد نداریم به شما بگوییم چه پرینتری و از چه برندی بخرید، بلکه گزینه ها و نکاتی را برای خرید پرینترهای مناسب برای کار در خانه، به شما آموزش می دهیم.

پس با تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

کدام نوع پرینترهای مناسب برای کار در خانه است؟

اولین نکته در انتخاب پرینترهای مناسب برای کار در خانه، این است که از خود بپرسید پرینتر رنگی نیاز دارید یا سیاه و سفید؟

پیش از مقایسه باید بدانید که پرینترهای جوهر افشان به سرعت خشک می شوند و باید به صورت یک روز در میان از آن استفاده کنید.

این در حالی است که پرینترهای لیزری به دلیل استفاده از تونر داخل کارتریج خود، خشک نمی شوند و سرعت بالاتری نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارند.

پس از تمام شدن کارتریج پرینتر لیزری، امکان شارژ کردن آن وجود دارد و با قیمت مناسبی دوباره آماده کار خواهد شد، اما پرینترهای جوهرافشان در صورت خشک شدن و تمام شدن، هزینه ی زیادی را برای تعویض به شما تحمیل خواهند کرد.

همچنین اگر کیفیت بالای صفحات سیاه و سفیدی که چاپ می کنید برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، بهتر است بیشتر به پرینترهای لیزری فکر کنید!

در نهایت با مقایسه های صورت گرفته تصمیم با شما است که کدام نوع را انتخاب کنید تا نیازهای شما را به خوبی پاسخ دهد.

 

آیا دستگاه چند کاره جزو پرینترهای مناسب برای کار در خانه است؟

بعضی مواقع انتخاب دستگاه چند کاره بهتر از پرینتر است؛ چرا که این محصول فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد و از قیمت مناسب تری برخوردار است.

با انتخاب دستگاه چند کاره شما قادر به چاپ، اسکن، کپی و حتی فکس هستید.

احتمالا الان فکر می کنید که خرید یک دستگاه ۴ کاره خیلی به صرفه تر از خرید پرینتر است، اما اگر فقط به یک پرینتر ساده نیاز دارید، خرید پرینتر لیزری بهترین گزینه است.

 

جمع بندی

الان که با انواع پرینترهای مناسب برای کار در خانه آشنا شدید، توانایی انتخاب و خرید با اطمینان را بدست آوردید.

ذکر این نکته لازم است که پیش از خرید پرینترهای مناسب برای کار در خانه، علاوه بر هزینه های اولیه، به هزینه های آینده آن نیز فکر کنید!

 

admin
سپتامبر 19, 2020